African Forest Elephant  (nitro chocolate imperial stout)


Stout, mis on pruulitud parimate röstitud linnaste ja fair-trade orgaaniliste kakaoubadega Bevog'i sõbraliku naabri Zotter Schokoladen Manufakturi varamust. Röstitud linnased annavad kokku suurejoonelise šokolaadi aroomi ja maitsega espresso nootidega täiusliku õlu mistahes puhkudeks  - all-in tüüpi õlu.

 

African Forest Elephant on Bevogi eripruulide sarjast “Extinction is forever". (“väljasuremine on igavene”)

Iga liigi väljasuremine on pöördumatu kaotus. Iga väljasurnud loomaga kaotame planeedil Maa bioloogilise rikkuse ja ökosüsteemi tasakaalu. Inimesed võivad olla järgmised. Peame tegutsema kohe!

 

AAFRIKA METSAELEVANT

Aafrika kahte elevandiliiki ähvardab mõlemat peamiselt elupaikade kadu ja killustumine, mis on tingitud metsade muundamisest põllumajanduse, loomakasvatuse ja inimesele vajaliku infrastruktuuri loomise eesmärgil. Metsaelevante ähvardab peamiselt elevandiluude ja kiire kättejuhtuva lihasaagi salaküttimine. Igal aastal tapetakse kümneid tuhandeid elevante, et rahuldada rahvusvahelist  ebaseaduslikku nõudlust elevandiluu järele.  Seetõttu on alates 2021.aastast Aafrika metsaelevant kuulutatud kriitiliselt ohustatud liigiks.

9,50€  ( 1 liitri hind 18,80 eur)
* Toote hind sisaldab käibemaksu 22% ja pakendi panditasu 0,10€

ABV10,0 %
PAKENDPurk

0.5L

Läbi müüdud
TAVAHINNAGA TOODE OTSAS.
Vaata eripakkumist siit!
Soovitud kogust saab mugavalt muuta ostukorvis.

Alkohoolseid jooke on lubatud osta alates 18.eluaastast ! Ostu kättesaamiseks vajalik ID kaardi esitamine !