Gin Queens I AM MARRIED

Rubiinipunane hibiskuse ja tšilli džinn.

World Gin Awards:
COUNTRY WINNER!- GOLD-best Estonian flavoured gin 2021

Värv: sügav rubiinpunane värv.

Aroom: Intensiivne ja soe kobinatsioon kadakast, mahlakast ja värskendavast tsitruste puuviljasusest, särtsakast koriandrist, kaneeli ja pipra teravusest. Nüanssidest tulevad esile poolküps kadakamari, lõunamaine pipar, sidrunikoor ja koriander, lisanduvad mandariin, kuivatatud aprikoos, kaneel ja lilleline hibiskuse noot.

Maitse: Dramaatiliselt lilleline ja ümaralt vürtsine maitse, mis hästi integreeritud ja kestab läbivalt kogu paleti, täiendades vihjeid kadakamarjadele, magusate mandariinidele, apelsinile, fenkolile ja taustal olevatele teistele vürtsidele-ingverile ja kaneelile. Terav pipar jätab suurepärase soojendava ja heas tasakaalus, järelmaitse kestma pikaks ajaks. Loodusliku punase värvi annab hibiskus.


Gin Queens:

Eesti preemium käsitöö džinnide tootja. Džinnid on valmistatud kvaliteetsest Eesti ökoloogilisest piiritusest. Gin Queensis on ainukesed naised Eestis, kes toodavad kanget alkoholi ja ainukesed maailmas, kelle tooted on suunatud õrnemale sugupoolele. 

Tootmine asub küll Tallinnas Telliskivis, kuid sellegi poolest võib tooteid leida juba ka mujalt maailmast, näiteks Inglismaalt või Lätist. Tooted on pärjatud mitmete rahvusvaheliste auhindadega parima maitse kategooriates.

55,99 €   ( 1 liitri hind 111,98 eur)
* Toote hind sisaldab käibemaksu 22% 
ABV44,0%
PAKENDPudel

0.50 L

Läbi müüdud
Soovitud kogust saab mugavalt muuta ostukorvis.

Alkohoolseid jooke on lubatud osta alates 18.eluaastast ! Ostu kättesaamiseks vajalik ID kaardi esitamine !