Black Rhino  (double chocolate imperial stout)

ERIPAKKUMINE

Kompleksne intensiivse šokolaadisusega rikkalik, kreemjas ja siidine imperial stout.

Täiusliku mõrkjasmagusa siidise šokolaadisuse saavutamiseks kasutasid pruulmeistrid tohututes kogustes värskelt röstitud Fair Trade kakaoube rohkelt auhinnatud ja tunnustatud Zotter’i šokolaaditehasest. Võtke suur lonks, soojendage seda suus pisut ja nautige kreemjat plahvatust!

 

Black Rhino on Bevogi uuest eripruulide sarjast “Extinction is forever". (“väljasuremine on igavene”)

Iga liigi väljasuremine on pöördumatu kaotus. Iga väljasurnud loomaga kaotame planeedil Maa bioloogilise rikkuse ja ökosüsteemi tasakaalu. Inimesed võivad olla järgmised. Peame tegutsema kohe!

 

MUST NINASARVIK

Musta ninasarviku populatsioon vähenes 20. sajandil dramaatiliselt Euroopa jahimeeste ja asunike arvelt. Aastatel 1960–1995 langes mustade ninasarvikute arv 98% - alla 2500. Sellejärgselt on liik tagasipöördunud väljasuremise piirilt. Tänu püsivatele looduskaitsealastele jõupingutustele kogu Aafrikas on mustade ninasarvikute arv kahekordistunud 20 aasta tagusest ajaloolisest madalast tasemest. Kuid musta ninasarvikut peetakse endiselt kriitiliselt ohustatuks ja palju on veel tööd, et numbreid viia isegi murdosani sellest, mis ta kunagi oli. Salaküttimine ninasarvike sarvedega mustal turul kauplemiseks on tõsiseim takistus selle taastumisel.

VIIMASED PURGID !

Purgile märgitud BB kuupäev 20.10.2022

ERIPAKKUMINE:

3,99€  ( 1 liitri hind 7,78 eur)
* Toote hind sisaldab käibemaksu 20% ja pakendi panditasu 0,10€

ABV9,6%
PAKENDPurk

0.5L

Läbi müüdud
Soovitud kogust saab mugavalt muuta ostukorvis.

Alkohoolseid jooke on lubatud osta alates 18.eluaastast ! Ostu kättesaamiseks vajalik ID kaardi esitamine !